تفلون FEP محصور شده حلقه ای

حلقه ای محصور شده مقاومت شیمیایی عالی، مقاومت به واسطه های شیمیایی و خدمات گسترده ای دما، مقاومت خوب در برابر فشرده سازی و اصطکاک پشتکار عالی از مهر و موم و عمر طولانی تقریبا. حلقه ای محصور شده عمدتا استفاده می شود برای پمپ و سوپاپ ها، واکنش...

شرح

حلقه ای محصور شده مقاومت شیمیایی عالی، مقاومت به واسطه های شیمیایی و خدمات گسترده ای دما، مقاومت خوب در برابر فشرده سازی و اصطکاک پشتکار عالی از مهر و موم و عمر طولانی تقریبا.

حلقه ای محصور شده عمدتا استفاده می شود برای پمپ و سوپاپ، رگ های واکنش، فیلتر، مخازن تحت فشار, مبدل های حرارتی، دیگهای بخار، خط لوله فلنج، کمپرسور گاز، و غیره.

در حال حاضر مواد خارج FEP (مقاومت در برابر حرارت به 180℃) و PFA (مقاومت در برابر حرارت به 220 ℃ تجزیه)، داخل مواد سیلیکون و Viton دارد.

به عنوان یکی از پیشرو لاستیک محصولات تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، Qianlang، هم به شما ارمغان می آورد با کیفیت و با دوام تفلون fep حلقه ای در چین ساخته شده و محصور شده. ارائه شما با سرویس های سفارشی ما گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی محصولات لاستیکی و بررسی نقل قول با ما خوش آمدید.

Hot Tags: تفلون FEP محصور شده حلقه ای و چین تامین کنندگان و تولید کنندگان و کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، نقل قول، فروش، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات