اندازه های مختلف Neoprene HNBR پلی اورتان FVMQ-حلقه ای

مختلف اندازه Neoprene HNBR پلی اورتان FVMQ حلقه ای Neoprene-حلقه ای HNBR حلقه ای پلی اورتان حلقه ای و حلقه ای FVMQ تا حد زیادی، بلکه همچنین برای بسیاری از صنایع استفاده نمی شود. Neoprene حلقه ای است خواص فیزیکی و مکانیکی خوب مقاومت روغن مقاوم در برابر گرما، مقاومت در برابر آتش و...

شرح

اندازه های مختلف Neoprene HNBR پلی اورتان FVMQ-حلقه ای

Neoprene حلقه ای HNBR حلقه ای پلی اورتان حلقه ای و FVMQ ای Ringsare تا حد زیادی نیست، بلکه برای بسیاری از صنایع استفاده می شود.


مورد

جزئیات سریع

Neoprene حلقه ای

40 ~ 90A، سیاه و سفید -40 ~ 100 ° C

HNBR حلقه ای

50 ~ 90A سیاه و سفید، - 40 ° C ~ 150 درجه سانتی گراد

حلقه ای پلی ¬ اورتان

50 ~ 90A سیاه و سفید، - 40 ° C ~ 80 درجه سانتیگراد

FVMQ حلقه ای

40 ~ 80A، آبی، - 60 ° C ~ 177 درجه سانتی گراد


Neoprene O Ringshavegood خواص فیزیکی و مکانیکی، روغن مقاومت، مقاومت حرارتی، مقاومت در برابر آتش و مقاوم در برابر نور خورشید و ازن مقاومت و مقاومت در برابر اسید، مقاومت شیمیایی. حلقه ای AndNeoprene seawaterresistance strengthand کششی بالا است. Neoprene حلقه ای به طور گسترده ای استفاده می شود در کشتی تجهیزات، تجهیزات ورزشی، الکترونیک، لوازم الکتریکی، روشنایی صوتی، اسباب بازی، امنیت نظارت بر خودرو، صنعتی ماشین آلات و تجهیزات، و غیره.

HNBR ای Ringshave مقاومت به خوردگی عالی مقاومت پارگی و compressionsetresistance، مقاومت ازن خوب، مقاومت به سایش resistanceand آب و هوا. HNBR حلقه ای مناسب برای ماشین، موتور systemsand تبرید systemswhich استفاده جدید محیط زیست دوستانه مبرد R134a هستند.

پلی ¬ اورتان O-Ringshave مقاومت سایشی عالی، مقاومت روغن خوب، ozoneresistance، و agingresistance.

Temperatureresistance FVMQ O Ringshave و عالی و بالا و پایین و مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر پیری و نیز مقاوم در برابر varsol oiland اسید. FVMQ حلقه ای به طور گسترده ای می مولتوسيدا، حمل و نقل هوایی، ماشین، برق، لوازم الکترونیکی، نساجی، ماشین آلات و ساختمان، و غیره.

به عنوان یکی از پیشرو لاستیک محصولات تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، Qianlang، هم شما کیفیت و اندازه های مختلف با دوام neoprene hnbr پلی اورتان fvmq-حلقه ای ساخته شده در چین به ارمغان می آورد. ارائه شما با سرویس های سفارشی ما گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی محصولات لاستیکی و بررسی نقل قول با ما خوش آمدید.

Hot Tags: اندازه های مختلف neoprene HNBR پلی اورتان حلقه ای FVMQ تامین کنندگان چین، تولید کنندگان، کارخانه، نقل قول، سفارشی, فروش, ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات