صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت بین محصولات و تولیدات لاستیک
Mar 08, 2017

ما اغلب می گویند که andquot; سیلیکون لاستیک productsandquot; که در واقع ترکیب شیمیایی بین محصولات سیلیکون و لاستیک محصولات، اما من فکر می کنم بسیاری از مردم می دانند تفاوت بین هر دو، در حال حاضر اجازه دهید من برای شما معرفی.

لاستیک را مصنوعی و لاستیک را می توان تقسیم کرد. لاستیک طبیعی یک پلیمر ایزوپرن است آن پردازش و ساخته شده از لاتکس های لاستیک و سیلیکون های مصنوعی ساخته شده توسط پلیمریزاسیون یا polycondensation داده شده زیرا دارای لاستیک مصنوعی از شکل توسط نیروی خارجی با توانایی سریع برای بازگرداندن شکل اصلی خواص فیزیکی خوب می تواند، چرخ اتومبیل، شلنگ لاستیکی، حلقه مهر و موم وجود دارد ، نوار چسب، عایق های حرارتی و سایر محصولات لاستیکی. در مقایسه با محصولات لاستیکی چقرمگی خوب و مقاومت به سایش و دی الکتریک خوب و مقاومت خوردگی است که بهتر از محصولات لاستیک است. به طور کلی لاستیک محصولات همیشه در بزرگ ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و تجهیزات حمل و نقل خودرو و غيره استفاده می شود.

مخلوط از سیلیکون یک جزء تولیدات لاستیک مایع در دمای جوش برقی از نقطه شیمیایی هستند. این الاستومر سیلیکونی آلی استبه عنوان مواد خام در مقایسه با تولیدات لاستیک در حال حاضر بسیاری از محصولات زندگی ساخته شده از سیلیکون به جای لاستیک، زیرا اولا محصولات سمی هستند و لاستیک محصولات سمی، و از سیلیکون بی رنگ و بی مزه و محیط زیست حفاظت نیز بسیار نرم هستند اما محصولات لاستیکی بوی رنگی، آلاینده محیط زیست هستند. در حال حاضر محصولات به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شود.

مورد اعتماد تولید کننده محصولات سیلیکون و لاستیک محصولات: Haining Qianlang لاستیک محصولات کارخانه (www.qlrubber.com). به پرس و جو ما خوش آمدید!


محصولات