صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت حلقه ای FKM با حلقه ای FFKM
Mar 07, 2017

محدوده دما

Viton (FKM)

مهر و موم استاتیک:-26 ~ 232 ، خلاصه زمان تا 275

مهر پویا: -15 ~ 200

نوع GLT: -45 ~ 215

فلوئور لاستیک کارگاه سرسخت ویژگی: مقاومت در برابر دمای بالا مقاومت در برابر اسید و بازها مقاومت روغن و مقاومت شیمیایی. مقاومت در برابر دمای بالا بهتر از لاستیک سیلیکونی مقاومت شیمیایی عالی، مقاومت بیشتر روغن و حلال (انتظار کتون و استرها) قابلیت هوا خوری خوب مقاومت ازن است. سرد مقاومت نسبتا بد است، محدوده دمایی عمومی -20~ 250، فرمول ویژه می تواند مقاومت در برابر دمای پایین به -40.

Perfluoroethylene (FFKM، FFPM)

دمای کاربرد برای 260 درجه سانتی گراد تا 290 درجه سانتیگراد پایدار است و آن طور متناوب برای 316 درجه سانتیگراد استفاده می شود

کارگاه سرسخت FFKM عمدتا در صنعت نیمه هادی استفاده و پس از آن می تواند مقاومت تقریبا شیمیایی مایعات و گازها، مانند مقاومت شیمیایی آن است که نزدیک به PTFE,: اسیدهای آلی اسیدهای معدنی آلکالوئیدهای کتون استرها و الکل. علاوه بر مقاومت شیمیایی عالی همین کار را با محصولات تفلون کارگاه سرسخت FFKM همچنین دارای خاصیت ارتجاعی لاستیک مقاوم در برابر گرما عالی و پاکیزگی. با توجه به درجه حرارت برای استفاده طولانی مدت آن می توان به تقسیم: 250 بلند مدت، 280 بلند مدت، طولانی مدت 300، و بلند مدت 320.

کارگاه سرسخت FFKM تقریبا هیچ تاثیری در تمام مایعات از جمله چربی آروماتیک استرهای استرها کتون روغن گریس و اسیدهای بیشتر مشخص می شود. برخی از هَلِدس و اسید اکسید کننده قوی می تواند اثر تورم مواد شود. دمای کاربرد برای 260 درجه سانتی گراد تا 290 درجه سانتیگراد پایدار است و آن طور متناوب برای 316 درجه سانتیگراد استفاده می شود کارگاه سرسخت FFKM عالی مقاومت در برابر ازن، آب و هوا و شعله، ضد تشعشع خوب است و آن نیز برای مواد خلاء بالا استفاده می شود است.


محصولات