صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مهر و موم لاستیک عملکرد و طبقه بندی
May 26, 2017

لاستیک خواص فیزیکی مهر و موم لاستیک طبیعی. لاستیک طبیعی در دمای اتاق با كشش بالا کمی پلاستیکی با استحکام مکانیکی بسیار خوب اندازه کاهش در تعداد تغییر شکل کوچک است هنگامی که حرارت کم است، پس از آن مقاومت به flexability نیز بسیار خوب است و دلیل آن است که غیر قطبی لاستیک، عایق برق عملکرد خوب است.

لاستیک مهر معمولا ما در حال صحبت کردن در مورد لاستیک طبیعی اشاره به لاستیک از مجموعه لاتکس طبیعی از طریق انجماد و خشک کردن و دیگر فرآیند پردازش از جامد ساخته شده. لاستیک طبیعی نوع polyisoprene به عنوان جزء اصلی ترکیبات پلیمری طبیعی، فرمول n (C5H8) لاستیک هیدروکربن (polyisoprene) مطالب 90 درصد یا بیشتر، همچنین حاوی مقدار کمی پروتئین و اسیدهای چرب و قند و خاکستر و غيره است.

خواص فیزیکی لاستیک طبیعی. لاستیک طبیعی در دمای اتاق با كشش بالا کمی پلاستیکی با استحکام مکانیکی بسیار خوب اندازه کاهش در تعداد تغییر شکل کوچک است هنگامی که حرارت کم است، پس از آن مقاومت به flexability نیز بسیار خوب است و دلیل آن است که غیر قطبی لاستیک، عایق برق عملکرد خوب است.

لاستیک با پلاستیک، الیاف و شناخته شده به عنوان مواد مصنوعی سه انعطاف پذیری تنها بسیار مقیاس پذیر و بسیار عالی از مواد پلیمری است. بزرگترین ویژگی های لاستیک که مدول الاستیسیته بسیار کوچک است و طویل شدن بالا است. دوم این است که آن را بسیار مقاوم به breathability و مقاومت در برابر انواع رسانه های شیمیایی و خواص الکتریکی عایق شده است. برخی از لاستیک مصنوعی ویژه مقاومت بهتر در برابر نفت و درجه حرارت، مقاومت در برابر روغن چربی و روغن و هیدرولیک روغن و گازوئیل و حلال روغن تورم می تواند; دلیل کاهش اندازه کوچک سرد کم به عنوان-60 ℃ به-80 ℃، حرارت می توان بالا برای + 180 درجه سانتی گراد به + 350 ° C. لاستیک مقاوم در برابر انواع خم، هم تغییر شکل، خم شود می تواند. ویژگی سوم لاستیک است که آن می تواند مورد استفاده با انواع مواد ترکیب، ترکیب، و بنابراین برای بدست آوردن عملکرد خوب کلی تغییر یافته است.

مهر و موم لاستیک این ویژگی اساسی از لاستیک، جذب شوک عالی صنعتی، آب بندی، خم، لباس، خوردگی و عایق و مطابق با مواد.

الف: طبقه بندی لاستیک

1. با توجه به منابع مواد خام و مواد و روش ها

لاستیک را می توان به دو دسته تقسیم: لاستیک های طبیعی و مصنوعی. مصرف که از لاستیک برای 1/3 لاستیک مصنوعی مصرف برای 2/3 حساب.

2. با توجه به ظاهر لاستیک

لاستیک لاستیک سخت (همچنین به عنوان خشک لاستیک) شیری لاستیک (لاتکس) لاستیک مایع و پودر لاستیک چهار دسته را می توان تقسیم کرد.

3. با توجه به عملکرد و استفاده از لاستیک

علاوه بر لاستیک طبیعی لاستیک مصنوعی عمومی لاستیک مصنوعی نیمه عمومی لاستیک مصنوعی ویژه لاستیک مصنوعی و لاستیک مصنوعی ویژه می توان به تقسیم.

4. با توجه به شکل فیزیکی لاستیک

لاستیک می تواند به پلاستیک سخت و نرم، خام لاستیک و لاستیک و غیره.

با توجه به نوع لاستیک و فرم پیوندیافته در استفاده های صنعتی، لاستیک به شرح زیر دسته بندی می شود.

کلاس حرارتی و روغن و توابع دیگر تقسیم میشوند: لاستیک معمولی و مقاوم در برابر حرارت لاستیکی و لاستیک مقاوم در برابر روغن و لاستیک مقاوم در برابر آب و هوا و به ویژه رسانه های شیمیایی، مانند لاستیک مقاوم در برابر.


محصولات