صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مهر و موم لاستیک مواد پلیمری انعطاف پذیر
Aug 25, 2017

مهر و موم لاستیکی مواد پلیمری انعطاف پذیر

مهر و موم لاستیک نوعی عنصر پایه رایج در دستگاه مهر و موم است و نقش مهمی در تناقض بین نشت و مهر و موم دارد. مهر و موم لاستیکی یک کلاس از محصولات لاستیکی است که به طور گسترده ای در تکنولوژی آب بندی استفاده می شود. از آنجایی که لاستیک دارای مواد پلیمری مقاوم در برابر الیاف است، محدوده دمایی گسترده ای، با توجه به استرس های کوچک در رسانه های مختلف، تغییر شکل بیشتری خواهد داشت، این تغییر شکل می تواند فشار تماس، جبران فاصله نشت را برای رسیدن به هدف از آب بندی فراهم می کند. محصولات اصلی مهر و موم لاستیکی، واشر لاستیکی، واشر فلنج، کمک فنر لاستیکی، O-ring، V-ring، X-ring، Y-ring و سایر اشکال، اندازه، رنگ، سختی و مواد ساخته شده از لاستیک.

ترکیبات پلیمری بسیار الاستیک. به دو نوع لاستیک طبیعی و مصنوعی تقسیم شده است. لاستیک طبیعی از درخت لاستیک، چمن لاستیکی و دیگر گیاهان در استخراج پردازش گلایلی ساخته شده از لاستیک مصنوعی توسط انواع مونومرهای مشتق شده از واکنش پلیمریزاسیون است. محصولات لاستیکی به طور گسترده در تمام جنبه های صنعت یا زندگی استفاده می شود.

مهر و موم لاستیک یک عنصر اصلی رایج در دستگاه مهر و موم است که نقش مهمی در تضاد میان نشت و مهر و موم دارد. حل مشکلات نشت و مهر و موم را در طول فتح انسان از طبیعت حل کنید. پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده است، برای پیشگیری و کاهش آلودگی محیط زیست یک راه مهم است. مهر و موم لاستیکی یک کلاس از محصولات لاستیکی است که به طور گسترده ای در تکنولوژی آب بندی استفاده می شود. از آنجایی که لاستیک دارای مواد پلیمری الاستیک با ارزش است، محدوده دمایی گسترده، با توجه به استرس های کوچک در رسانه های مختلف تغییر شکل بیشتر، این تغییر شکل می تواند فشار تماس، جبران فاصله نشت، برای رسیدن به هدف آب بندی

مهر و موم لاستیکی محصولات اصلی عبارتند از مهر و موم لاستیکی، واشر لاستیکی، واشر فلنج، کمک فنر لاستیکی، حلقه های لاستیکی، حلقه های V، حلقه های X، Y حلقه، و دیگر اشکال، اندازه، رنگ لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، لاستیک، فلنج روش، پد، تخت O، سطل پلاستیکی، جعبه طولانی ادامه داد و غیره.

مهر و موم لاستیک یک نوع عنصر پایه رایج در دستگاه مهر و موم است، که به طور موثر حل مشکل نشت و مهر و موم است، زیرا لاستیک مواد پلیمری قابل انعطاف با الاستیک بالا و عملکرد عایق خوب است. این ویژگی های اساسی لاستیک آن را شوک، مهر و موم، عایق و دیگر مواد صنعتی است.


Haining Qianlang محصولات لاستیکی کارخانه

ADD: 1st Liluqiao، Zhengyang، Maqiao Street Haining، Zhejiang 314419 China.

TEL: + 86-573-87767299

فکس: + 86-573-87763488

پست الکترونیکی: sales@qlrubber.com


محصولات