صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شیلنگ های لاستیکی محصولات لاستیکی لوله
Aug 25, 2017

شیلنگ های لاستیکی محصولات لاستیکی لوله

شیلنگ برای حمل و نقل گاز، مایع، مواد گل مانند یک کلاس از محصولات لاستیکی لوله استفاده می شود. از لایه داخلی، لایه بیرونی و ترکیب ساندویچ، مواد ساندویچ می تواند پنبه، سیم پرده، سیم و دیگر پر شود.

شیلنگ لاستیکی از لاستیک کلرپرونی، لاستیک نیترولی ساخته شده است. مقاوم در برابر اسید و قلیایی، شلنگ مقاوم در برابر درجه حرارت بالا اتیلن پروپیلن لاستیک، لاستیک فلورین یا لاستیک سیلیکون و غیره را تصویب می کند. این از لاستیک طبیعی، لاستیک استایرن بوتادین و لاستیک بوتادین ساخته شده است. لایه داخلی شل مستقیم به سایش و فرسایش محفظه انتقال دهنده منتهی می شود و مانع از نشت می شود. لایه بیرونی از بین لایه از آسیب های خارجی و فرسایش محافظت می کند. Interlayer لایه فشار شیلنگ است و یک پیوند بسیار مهم است. بخشی از فشار و وزن. فشار کاری شلنگ بستگی به مواد و ساختار interlayer دارد. بنابراین، کیفیت شیلنگ بسیار متفاوت از سطح بین لایه است.

تولید شیلنگ از فرآیندهای اساسی برای پردازش لاستیک، سیم (خط پرده) و پردازش بوم، قالب سازی شلنگ، درمان و غیره. ساختار مختلف و شیلنگ های چند لایه، روش های پردازش ساندویچ و تجهیزات تشکیل شیلنگ متفاوت است.

لوله چسب کامل به دلیل ساندویچ وجود ندارد، فقط از مطبوعات خارج از شلنگ استفاده کنید؛ شلنگ پارچه نیاز به استفاده از نوار پیچیده شده در لایه داخلی دستگاه قالب؛ شیلنگ ساندویچ سیم به شکل مارپیچ اول پس از مارپیچ فلزی بافتن و سیم پیچ شیلنگ نیاز به استفاده از یک ماشین پارچه بافندگی خاص و یا ماشین پیچ و تاب؛ بافتن شلنگ نیاز به استفاده از ماشین بافندگی و غیره.

اهمیت برنامه های کاربردی شلنگ، با توسعه سریع جامعه، توسعه حمل و نقل نیز نشان دهنده سطح توسعه یک شهر است، به عنوان کوچک به عنوان یک سند از گردش، ضربه سطح تونگا از اشیاء، می تواند حمل و نقل، اما همچنین بسیار سریع، همانند Taobao سریع زمانی که صبح برای رسیدن به تک بعدی، بعد از ظهر خدمت می کنند.

مثل این حمل و نقل صنعت شلنگ محدودیت های زیادی وجود دارد، نه شیلنگ طولانی است، یعنی قطر شلنگ بیش از حد بزرگ است، یا در غیر این صورت مسیر تدارکات بسیار صاف است، نیاز به حمل و نقل، بنابراین یک نیروی به شرکت تدارکات نیز وجود دارد بسیار مهم است، این یک دوره زمانی از فایل چیزی نیست.

یک مشتری در مغولستان داخلی نیاز به شلنگ قطر بزرگ، مشورت با چند کارخانه شلنگ، چرا که مالیات 包邮 نیست با توجه به پیشنهاد شلنگ قطر بیشتر قلب او، و در نهایت مشتری تصمیم به همکاری با مغولستان داخلی.


Haining Qianlang محصولات لاستیکی کارخانه

ADD: 1st Liluqiao، Zhengyang، Maqiao Street Haining، Zhejiang 314419 China.

TEL: + 86-573-87767299

فکس: + 86-573-87763488

پست الکترونیکی: sales@qlrubber.com


محصولات