صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شلنگ های پلاستیکی از نوع معرفی
May 26, 2017

لاستیک تیوب شیلنگ شیلنگ فلزی بافته است. شلنگ متشکل از یک لایه درونی لایه سیم بند و یک لایه بیرونی. مناسب برای انتقال مایعات هیدرولیکی مانند الکل و سوخت و روان کننده و امولسیون و مانند.

مشخصه

در مقایسه با غیر نظامی شیلنگ صنعتی محیط عملیاتی پیچیده تر است و بدتر، تجهیزات بیشتری در لوله کشی، تا شلنگ صنعتی از طراحی و انتخاب مواد برای تولید و حمل و نقل و حتی ذخیره سازی نهایی خواستار است سخت هنجارها و استاندارد.

شیلنگ های صنعتی موجود در طیف وسیع تری از ابعاد، با طیف گسترده ای از فشار و مقاومت شیمیایی هستند.

درخواست شیلنگ لاستیکی

مانند کشتی شیمیایی، نفت، اسکله، تانکر کشاورزی غذایی آشامیدنی داروسازی و صنایع دیگر شیلنگ های صنعتی استفاده می شود در طیف وسیعی از صنایع آب نیز به عنوان سرد و گرم، بخار، تهویه، خنک کننده، آتش، هیدرولیک، متوسط مانند گاز، آب، مه، گل، شن، قرص آهن و غیره.

روند

شیلنگ لاستیکی صنعتی چه متوسط آب، گاز، نفت، مواد شیمیایی و یا دیگر معمولا باید لاستیک ترکیب لایه های میانی و داخلی چسب. لایه میانی است که معمولا اکثر قطعات بافته شده و نقش آن در تقویت قدرت شلنگ است. علاوه بر این، داخلی و خارجی چسب بین سیم تعبیه شده برای فشار منفی وکیوم عمل وجود دارد. سیم های رابط مناسب برای منع جرقه محیط مانند سوخت به کار و غيره وجود دارد.

طبقه بندی

به منظور پاسخگویی به شرایط فیزیکی و شیمیایی عمل در معاملات مختلف شلنگ معمولا استانداردهای بسیار سخت از پیاده سازی برای مواد اولیه شیمیایی و فرآیندهای در colloids داخلی و خارجی است. با توجه به شرایط کار طبقه بندی مشترک هستند:

شلنگ آب. برای آبیاری باغ ساخت آتش، تجهیزات و تانکر تمیز کردن، کودهای کشاورزی، کود، زهکشی فاضلاب صنعتی و غيره. عایق به پی وی سی, EPDM اکثریت.

لوله های آب داغ آب و بخار تولید شلنگ های لاستیکی. تجهیزات خنک کننده آب موتور موتور داغ و آب سرد، پردازش، به ویژه محصولات لبنی، آب گرم و بخار اشباع خنک کننده استفاده می شود. مواد به EPDM عمدتا عایق. شلنگ های اب می نوشد. برای گرفتن چنین به عنوان، دی اکسید کربن و آب پرتقال و آب و حیوان و روغن و آب و شیر. مواد لاستیک های درونی است که عمدتا NR یا لاستیک مصنوعی است. معمولا نیاز به خوراکی FDA، سطح DVGWA، KTW یا CE و دیگر صلاحیت استاندارد.

شیلنگ هوا. برای کمپرسور پنوماتیک دستگاه استخراج معدن، ساخت و ساز و غیره. به جنس NBR، عایق پی وی سی کامپوزیت PU, SBR اکثریت. معمولا شرایط سخت در فشار است.

شیلنگ جوشکاری. گاز جوش، برش و غيره. عایق NBR یا اکثريت لاستیک مصنوعی، پلاستیک معمولا قرمز، آبی، زرد و به همین ترتیب برای نشان دادن گاز ویژه ساخته شده است. تهویه شیلنگ.

حرارت، گرد و غبار، دود، شیمیایی گاز برای انتشار و غيره. به مواد گرمانرم، پی وی سی عایق بیشتر. معمولا لوله طراحی قابل جمع شدن است.

شلنگ مکش مواد. گاز، مه، پودر، ذرات، الیاف، ماسه، سیمان، کود، گرد و غبار زغال سنگ و جریان شن و ماسه و بتن و گچ و دیگر ذرات جامد حاوی مایع و غيره حمل و نقل. مواد لاستیک داخلی به NR, NBR, SBR, PU اکثریت. مقاومت بالا معمولا سایش لاستیک های خارجی.

شیلنگ روغن. برای سوخت دیزل نفت سفید، نفت و غیره. به جنس NBR، عایق پی وی سی کامپوزیت، SBR اکثریت. معمولا در داخل و خارج از چسب بین سیم رابط برای جلوگیری از مریخ.

شلنگ های شیمیایی تولید شلنگ های لاستیکی. اسید، راه حل های شیمیایی و غیره. مواد به EPDM عمدتا عایق. معمولا این نوع نیاز به مواد و طراحی سفارشی.


محصولات