صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انواع شیلنگ های لاستیکی پیچیده هستند
Jun 30, 2017

شیلنگ های لاستیکی انواع شیلنگ پیچیده هستند

محصولات شلنگ با قطر بزرگ که متعلق به طبقه بندی یکی از شیلنگ ها می باشد، می دانیم که انواع شلنگ پیچیده و متنوع است و با استفاده از شرایط مختلف همراه است، بنابراین طول عمر شیلنگ نه تنها بستگی دارد کیفیت خوب یا بد، اما همچنین تصمیم به استفاده از تعمیر و نگهداری. برای استفاده از شلنگ های قطر بزرگ نیز درست است، تا بتواند از آن به درستی استفاده کند، برای دستیابی به نتایج بهتر استفاده می شود، در استفاده از آن نیاز به توجه به موارد زیر است:

1، جمع آوری شلنگ و شلنگ از دمای رسانه در شرایط عادی، نباید بیش از -40 ℃ - +120 ℃، در غیر این صورت آن را به عمر مفید را کاهش می دهد.

2، جمع آوری شلنگ قطر بزرگ نباید کمتر از حداقل شعاع خمش شیلنگ باشد تا از خم شدن یا خم شدن در نزدیکی اتصالات لوله جلوگیری شود، در غیر این صورت انتقال هیدرولیکی و انتقال مواد یا آسیب رساندن به شلنگ مانع خواهد شد.

3، مونتاژ شیلنگ و شلنگ نباید در حالت معکوس استفاده شود.

4، مونتاژ شیلنگ و شیلنگ باید با دقت مورد توجه قرار گیرد، نباید بر روی سطح تیز و خشن بکشید، نباید خم شود و صاف شود.

5، مونتاژ شیلنگ قطر بزرگ باید تمیز نگه داشته شود، داخلی باید شسته شود (به ویژه لوله اسیدی، لوله اسپری، ملات). برای جلوگیری از قرار دادن اشیای خارجی در لومن، مانع انتقال مایع، آسیب به تجهیزات می شود.

افزودن زمان: 2017-03-06

304 فولاد ضد زنگ شلنگ فلزی با وزن سبک، فشار بالا، مقاومت در برابر دمای بالا و پایین، مقاومت در برابر خوردگی، انعطاف پذیری بالا و بسیاری از مزایای دیگر. بنابراین دارای ویژگی ضد لرزش، ضد خم، می تواند تغییر جبرانی، نقش تنش جذب را بازی کند. این مناسب برای حمل انواع مختلف مایع، مانند هوا و بخار و گردش آب، روغن و دارو است. این نقش مهمی در حرکت مجدد سیستم لوله کشی، جذب گسترش حرارتی و تنظیم لوله کشی دارد.

افزودن زمان: 2017-03-06

اول از همه، با توجه به استفاده از شرایط شلنگ، انتخاب صحیح انواع شلنگ، مشخصات، اشتباه یا جایگزین نیست؛ دوم، فشار باید متعادل شود، به طور ناگهانی افزایش فشار ناشی از فشار لوله ناشی از فشار بیش از حد و آسیب دیده است. اگر شما نیاز به انتقال محل کار، بدون کشیدن سخت، کشیدن سخت، به طوری که به لایه بیرونی شلنگ آسیب نرسانید و بنابراین لایه اسکلت داخلی را آسیب برسانید. شعاع خمش مجدد نباید کمتر از شعاع خمش داده شده باشد تا بتواند به لایه اسکلت آسیب برساند.

توجه داشته باشید که ویرایشگر

اول، استفاده از شلنگ لاستیکی توجه:

1، مطمئن شوید که از شلنگ لاستیکی در محدوده فشار و فشار توصیه شده استفاده کنید.

2، شیلنگ با افزایش فشار داخلی و انقباض آن، لطفا شلنگ را کمی طولانی تر از نیاز خود برش دهید.

3 هنگام فشار دادن، به آرامی هر دریچه را فشار دهید تا از فشار ضربه جلوگیری شود.

4، شلنگ لاستیکی در شعاع خم شدن بالاتر از شرایط مورد استفاده، در غیر این صورت باعث می شود شلنگ شکستن، کاهش مقاومت فشار.

5، استفاده از پودر، ذرات، با توجه به شرایط ممکن است باعث سایش آسان، لطفا سعی کنید شعاع خمش شیلنگ را بزرگتر کنید.

6 در مجاورت قطعات فلزی در حالت خم شدن شدید استفاده نکنید.

7، شلنگ را مستقیما یا نزدیک آتش نشانی نکنید.

8 لطفا از شلنگ فشار فشار خودرو استفاده نکنید.


محصولات