صفحه اصلی > اخبار > محتوای
واشر لاستیکی ثابت به یک یاطاقان در یک واشر
Aug 10, 2017

واشر لاستیکی ثابت به یک بلبرینگ در یک واشر

واشر لاستیکی یک پوشش حلقه است که از یک یا چند بخش تشکیل شده است، به یک واشر بر روی بلبرینگ و در تماس با یک واشر دیگر یا تشکیل یک شکاف باریک باریک برای جلوگیری از روانکاری و جابجایی خارجی از یک حلقه بسته شده است. واشر لاستیکی وینیل فلوراید و کوپلیمر هگزافلوروپروپیلن ساخته شده از مهر و موم است. (تولید کننده حرفه ای واشر لاستیکی با کیفیت عالی)

چین همچنین انواع لاستیک فلوئور، عمدتا پلی اتیلن فلوئور لاستیک مانند 23، 26، 246 و لاستیک فلوئور مبتنی بر نیتروس را توسعه داده است. و پس از آن انواع جدیدتر tetrafluoro-fluoride، perfluoro لاستیک، لاستیک فلوراید لاستیک، این لاستیک فلوراید اولین هواپیمایی، هوا فضا، ناوبری و دیگر حمایت از نیازهای دفاعی ملی است، و به تدریج نرم افزار را به بخش صنعت غیر نظامی ترویج. (تولید کننده حرفه ای واشر لاستیکی با کیفیت عالی)

لاستیک فلور در حلالیت گاز نسبتا بزرگ است، اما نرخ انتشار نسبتا کند است، بنابراین عملکرد کلی نفوذپذیری نسبتا کوچک است. 26 نوع لاستیک فلوئور در 30 ℃ برای اکسیژن، نیتروژن، هلیوم، نفوذ پذیری دی اکسید کربن و لاستیک بوتیل، لاستیک بوتادین، نئوپرن، لاستیک طبیعی بهتر است. الاستومرهای فلورید به علت بازدارندگی شعله عالی، انقباض هوا، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر روغن، مقاومت به حلال، مقاومت در برابر شعله، مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر آب و هوا، به طور گسترده ای در صنایع خودرو سازی، فرایند شیمیایی، هوا فضا، دریایی و صنایع مختلف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. بر. مهر و موم فلورولاستومر تنها عنصر لاستیکی است که می تواند تحت شرایط خلاء بالا استفاده شود، در زیر 1.33 * 10-7pa استفاده می شود و دیگر رول ها نمی توانند برای آب بندی استفاده شوند. (تولید کننده حرفه ای واشر لاستیکی با کیفیت عالی)

برنامه های واشر لاستیکی:

الاستومرهای فلوراید به دلیل بازدارندگی شعله عالی، انسداد هوا، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر روغن، مقاومت به حلال، مقاومت در برابر شعله، مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر آب و هوا، در صنایع خودرو، شیمیایی، هوا فضا و صنایع مختلف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. ارزش اشاره به مهر و موم fluoroelastomer تنها استفاده در شرایط خلاء بالا است، در زیر 1.33 * 10 -7pa پایین، لاستیک دیگر را نمی توان برای آب بندی استفاده می شود. تولید کنندگان داخلی و خارجی بسیار عالی برای تولید محصولات مانند ایالات متحده استفاده می شود، استفاده از این نوع مواد، مهر و موم محصول شرکت است. (تولید کننده حرفه ای واشر لاستیکی با کیفیت عالی)

شرکت من پس از سال ها تولید محصولات لاستیکی، تجربه های زیادی را جمع آوری کرده است، انواع محصولات لاستیکی که ما می توانیم تولید کنیم، همچنین می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی خاص مهر و موم لاستیکی ویژگی های نوع محصولات لاستیکی، خوش آمدید جدید و تماس های قدیمی مشتریان مذاکره می کنند!


محصولات