صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کوپلینگ لاستیکی انتقال گشتاور
Aug 25, 2017

کوپلینگ لاستیکی انتقال گشتاور

سوپاپ ها بخش مکانیکی هستند که برای اتصال دو شفت (شفت درایو و شافت های رانده شده) در مکانیسم های مختلف برای چرخش به یکدیگر برای انتقال گشتاور استفاده می شود. در سرعت بالا انتقال قدرت سنگین، برخی از کوپلینگ نیز نقش amasoning، dampening و بهبود عملکرد پویایی شفت را دارد. اتصال متشکل از دو قسمت است که به ترتیب به شفت درایو و شفت برده متصل می شوند. امروزه ما در مورد گام ها و روش های انتخاب جفت گیری دیافراگم صحبت می کنیم.

اول، انتخاب اتصال دیافراگم استاندارد. طراحان باید ابتدا اتصالات را در استانداردهای ملی، استانداردهای صنایع ماشین آلات و اتصالات ملی در انتخاب انتخاب کنند، فقط در استاندارد استاندارد اتصال و ثبت اختراع می تواند نیازهای طراحی را برآورده نمی کند. نیاز به طراحی اتصالات خود.

2. مدل را با توجه به قطر شفت تنظیم کنید. انتخاب اولیه اندازه اتصال کوپلینگ دیافراگم، یعنی قطر سوراخ شفت d و طول سوراخ شفت L، باید از الزامات قطر شفت اصلی و انتهایی جلوگیری کند، در غیر اینصورت اندازه کوپلینگ با توجه به قطر شفت d تنظیم شده است. قطر شفت اصلی و رانده شده همانند پدیده طبیعی نیست، زمانی که گشتاور، همان سرعت، قطر اصلی شفت اصلی و محرک نباشد، باید با توجه به مدل اتصال قطر بزرگ شفت انتخاب شود. طراحی جدید سیستم انتقال باید مطابق با GB / T3852 در شرایط هفت نوع سوراخ محور انتخاب شود، توصیه می شود از نوع شفت محور J1 برای بهبود قابلیت پذیری و تعویض، طول شفت با توجه به مقررات ترکیب استانداردهای محصول

3. نوع اتصال را انتخاب کنید. اتصال نوع اتصال بستگی به انتخاب نوع اصلی و فرعی محور نوع اتصال، استفاده عمومی از اتصالات کلیدی برای نوع اتصال و اتصال کلید کلیدی در GB / T3852 فراهم می کند هفت کلید اسلات کلید، چهار اتصال بی سیم، با بیشتر از کلید A نوع.

4. انتخاب انواع اتصالات، نوع، مشخصات. با توجه به ترکیبی از دستگاه قدرت و نوع اتصال جفت، سرعت، محیط کار و عوامل دیگر، انواع مختلف اتصال؛ با توجه به اتصال از تطبیق، اتصال و سایر عوامل انتخاب نوع اتصال؛ با توجه به گشتاور اسمی، قطر سوراخ شفت با طول سوراخ شفت مشخص شده انتخاب شده است. برای اطمینان از قدرت شفت و کلید، پس از انتخاب مدل اتصال، شفت و قدرت قدرت کلیدی را بررسی کنید تا مدل اتصال را نهایی کنید.Haining Qianlang محصولات لاستیکی کارخانه

ADD: 1st Liluqiao، Zhengyang، Maqiao Street Haining، Zhejiang 314419 China.

TEL: + 86-573-87767299

فکس: + 86-573-87763488

پست الکترونیکی: sales@qlrubber.com


محصولات