صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کوپلینگ لاستیکی قدرت ماشین استاد و برده سیستم شفت
Aug 10, 2017

کوپلینگ لاستیکی قدرت ماشین استاد و سیستم بلبرینگ

کوپلینگ لاستیکی برای اتصال مکانیکی بین استارت و شفت برده. جفت الاستیک کششی شکل 1 به قسمت های اصلی و عقب توپی 4 و 5 جفت متصل شده است و بدنه ی الاستیک حلقه ی مارپیچی عنصر الاستیک که توسط یاتاقان های فلزی توسط رشته ی فولادی چند رشته شکل گرفته است جابجایی اصلی اصلی و هاب بین هاب و مرکز در جهت محوری، شعاعی و محوری از طریق فضای تغییر شکل حلقه رایگان برای ایجاد ویژگی های جبران جابجایی الاستیک. مناسب برای اتصال شفت دستگاه های مختلف نیروی محرکه موتور اصلی دریایی، موتور کمکی، موتور احتراق داخلی، موتور دیزل، جفت برق و موتور هیدرولیکی است.

اخیرا به کشتی برای آزمون ارتعاش پیچشی، نوع GICLZ نوع شفت درام به شکل کوپلینگ، از نتایج آزمایش برای دیدن اتصال از ویژگی های ارتعاش پیچ خورده نسبت به مقدار مجاز است کوچک است، اما جفت آسیب مستمر در محروم کردن مشکلات کیفیت خود و ارتعاشات پیچیده، به طور کلی عوامل فیزیکی که می توانند باعث آسیب به اتصال شوند چیست؟

1، اصل: پین بالا پلاستیک کشویی الاستیک کشویی اتصال پین اصلی پین جفت درام شکل دنده اتصال به تغییر اجزای لاستیک غلتکی، اجزای لاستیک می تواند به یک ردیف یا چند ردیف، اجزای لاستیک و انواع مختلف سختی استاندارد را انتخاب کنید، می تواند محاسبات ارتعاش پیچشی را برای تعیین سختی مورد نیاز، اندازه گیری کند. هدف اصلی استفاده از کوپلینگ های پین های کششی بالا در سیستم های نیروی دریایی کشتی انتقال قدرت و گشتاور، جبران تعادل شعاعی، محوری و زاویه ای و جبران نوسانات سرعت چرخشی است. فرکانس طبیعی سیستم را تنظیم کنید. اتصال پین الاستیک بالا دارای ویژگی های وزن سبک، نصب آسان، جبران جابجایی بزرگ، ظرفیت کمینه سازی، توانایی جذب ارتعاش قوی و توانایی مدولاسیون فرکانس است، و می تواند بهتر از اتصال اصلی، جعبه دنده و شفت محافظت کند.

2 دلایل تحلیل:

1) اتصالات اصلی کشش ضربه گیر کمربند کششی کششی، نتیجه محور چرخش و ایجاد گشتاور اضافی! این ممکن است برای کشتی های جدید عالی باشد.

2) بالا الاستیک کشویی پین پین جفت لاستیک نوع درام نوع دنده اتصال حادثه شكست گرما؛

3) مشکل مطابقت: فقط تجهیزات مختلف در سیستم شفت مانند موتور دیزل، کوپلینگ لاستیکی، جعبه دنده، بخش های دیگر شفت، پروانه و غیره به خوبی طراحی شده و مکمل یکدیگر هستند و از یکدیگر برای بهبود طراحی پشتیبانی می کنند انعطاف پذیری برای نوشتن کوپلینگ انتخاب اتصال افقی، به طوری که طراحی کشتی به معنای واقعی کیفیت بالا کشتی است.

4) اتصال چرخ دنده نوع؛ دلیل پیچیده است، اما همچنین شرایط خاص تجزیه و تحلیل خاص است.


محصولات