صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پیشرو در صنعت مهر و موم لاستیک
Jan 21, 2017


مهر و موم لاستیک طبیعی مقاومت خوب سایش و کشش و استحکام کششی و کشیدگی است. اما آسان به پیری در هوا حرارت ویسکوزیته متغیر، گسترش آسان در روغن معدنی یا نفت یا بنزین و حل شده، اما هنوز مقاوم به اسید و قلیایی. مناسب برای استفاده در پل تغییر شکل مفاصل لوله تهویه و دیگر مایعات با یون هیدروکسیل در. استفاده عمومی محدوده دما از -20 ~ 100 درجه سانتیگراد مواد عمدتا از رزین پی وی سی و سایر مواد جانبی ساخته شده است.


ویژگی مواد:

(1) نوار آب بندی سخت تولید می تواند.

(2) قیمت: قیمت پایین تر در مقایسه با مواد دیگر است.

(3) خوب مقاومت در برابر پیری: پی وی سی شرایط عادی عمر کمتر از 15 سال تغییر یافته است.

(4) مقاومت روغن خوب است: PVC اصلاح اضافه شده پودر بوتیل سیانید، مقاومت روغن خوب است.

(5) سختی نرم نوار آب بندی تا حد زیادی با درجه حرارت متفاوت است: در مقایسه با مواد دیگر سختی نوار آب بندی تا حد زیادی با درجه حرارت متفاوت است. مدل ابزار مناسب برای استفاده از روغن هیدرولیک نفت، روغن هیدرولیک گلیکول، دو استر است لیز کننده نفت و بنزین و آب و روغن سیلیکون، روغن سیلیکون، و غیره... در حال حاضر بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود، کمترین هزینه مهر و موم لاستیک است. به حلال های قطبی مانند کتون و هیدروکربن های نیترو و ازن و سازمان مجاهدین خلق و کلروفرم قابل اجرا نیست. استفاده عمومی محدوده درجه حرارت -40 ~ 120 درجه سانتیگراد مانند حلقه ای نفت مهر و موم لاستیک کاسه، دیافراگم، شیر، ریه، همچنین به پتو و لباس قطعات استفاده می شود.

1 قبل از نصب شیشه ناخالصی در اسلات مانند ملات آجر، تراشه چوب، شیشه باید با دقت در هر دو طرف برای اطمینان از ترخیص یکنواخت قرار و موقع، برای جلوگیری از تغییر مکان برخورد deviating از مرکز تحقیقات ثابت شده است.

2 مهر و موم لاستیک بیش از حد تنگ طول از طول مجمع 2O 3Omm کشیدن می تواند. نصب و راه اندازی مجموعه ای باید در محل، سطح صاف در تماس نزدیک با شیشه ای, شیشه ای اطراف آن بریدگی، یکنواخت تنش است. در گوشه ای از لاستیک نوار باید تمایل به باز کردن، و در شکستن چسب محکم پیوند می خورند.


محصولات