صفحه اصلی > در باره ما

Haining Qianlang لاستیک محصولات کارخانه در تولید محصولات لاستیک برای بیش از 20 سال تخصصی است. ما در واقع در استان Haining، ژجیانگ نزدیکی شانگهای. ما رعایت صداقت، کیفیت مشتری اول، اول برای هدف.


محصولات

ما می توانیم supplya طیف وسیعی از محصولات لاستیک برای customerrequirements partssuch استاندارد به عنوان حلقه ای چهار حلقه حلقه های پنجم و لاستیک ballsare به طور گسترده ای مورد استفاده صنایع inall. جز قطعات استاندارد ما محصولات سفارشی ساخته شده است که در حال حاضر درصد زیادی از کسب و کار ما را تامین می. ما قادر به طراحی و تولید محصولات ویژه طبق نقشه یا نمونه با انتخاب متنوع از مواد و پردازش فناوری و قطعات لاستيكي سفارشی مانند grommets واشر واشر ضربه گیر آستین شمع، ریه، extrusionsand غیره. در thepast 20 سال, ما باید تجربه زیادی از راه حل های سفارشی.

نیازهای خاص اغلب نیاز به راه حل های منحصر به فرد، از مزایای زیر بهره مند شوند:

زمان ●Reduced توسعه

کاهش هزینه

انتخاب مواد مناسب

نمونه های اولیه و نمونه های تولید شده توسط ما

تولید صالح

محصولات با کیفیت بالا


مواد

OurMaterialsinclude Vtion، NBR، سیلیکون، EPDM، NR، PU، CR، HNBR، SBR، IIR، Fluorosilicone، Aflas، FFKM، و غیره. و دیگر مواد خاص مانند NR andamp; SBR مخلوط NBR andamp؛ مخلوط پی وی سی نیز می توان استفاده کرد با توجه به نیاز شما.


فرهنگ

کارخانه ما در راستای صداقت ایده مدیریت است.

قابل اعتماد کیفیت، قیمت مناسب و خدمات شایان توجهی هدف ما است.

ما امیدواریم که به شما قابل اطمینان ترین شریک همکاری.

به باور ما برنده برنده برنده واقعی است!


حالا ما روابط خوبی با بسیاری از مشتریان در سراسر جهان ساخته شده است، خود سفارش مستمر تشویق بزرگ به ما است. ما با مشتریان ما رشد و همیشه آنها را به ارائه محصولات با کیفیت.محصولات